datum umělec / událost místo
18/6
16:00 - 18:00 Black Betty hudba Náplavka
16:00 - 22:00 Jeruzalémská tržnice trhy Náplavka
18:00 - 19:30 Veronika Dolanská vernisáž výstava Avoid Gallery
od 21:00 Mejadra Eyes videoart Náplavka
od 21:00 Afterparty DJ Bamya feat. Beats.pm hudba Loď Tajemství bratří Formanů
19/6
16:00 - 18:00 Black Betty hudba Náplavka
16:00 - 22:00 Jeruzalémská tržnice trhy Náplavka
16:00 - 16:30 City Diary film Loď Tajemství bratří Formanů Rezervovat místo
16:30 - 18:00 Footsteps in Jerusalem film Loď Tajemství bratří Formanů Rezervovat místo
17:00 - 17:40 Kulinářská show Ilana Garousiho & Kamela Hashlomona kuchyně Náplavka
18:00 - 18:30 Kulturní know-how města Jeruzalém přednáška Náplavka
18:30 - 19:00 Spisovatelé a jejich Jeruzalém přednáška Náplavka
19:00 - 19:30 Jeruzalémská kuchyně přednáška Náplavka
20:00 - 20:30 Einat Ganz tanec (v rámci festivalu TANEC PRAHA 2014) Loď Tajemství bratří Formanů Kapacita naplněna
21:00 - 21:30 Mejadra Eyes videoart Náplavka
21:00 - 21:30 Noa Zuk tanec (v rámci festivalu TANEC PRAHA 2014) Loď Tajemství bratří Formanů Kapacita naplněna
od 21:30 Afterparty DJ Bamya, VJs Mejadra Eyes hudba Loď Tajemství bratří Formanů
20/6
16:00 - 18:00 Black Betty hudba Náplavka
16:00 - 22:00 Jeruzalémská tržnice trhy Náplavka
16:00 - 17:15 Gaga workshop tanec (v rámci festivalu TANEC PRAHA 2014) Loď Tajemství bratří Formanů Kapacita naplněna
17:30 - 18:15 Kulinářská show Ilana Garousiho & Kamela Hashlomona kuchyně Náplavka
18:30 - 19:00 Einat Ganz tanec (v rámci festivalu TANEC PRAHA 2014) Loď Tajemství bratří Formanů Kapacita naplněna
19:00 - 19:30 City Diary film Loď Tajemství bratří Formanů Rezervovat místo
19:00 - 19:30 Spisovatelé a jejich Jeruzalém přednáška Náplavka
19:30 - 20:00 Lekce hebrejštiny a arabštiny přednáška Náplavka
19:30 - 21:00 Footnote film Loď Tajemství bratří Formanů Rezervovat místo
20:00 - 20:30 Iris Erez tanec (v rámci festivalu TANEC PRAHA 2014) Divadlo Ponec
Vstupenky k zakoupení v divadle Ponec
20:00 - 20:30 Společné trendy v české a izraelské módě přednáška Náplavka
20:30 - 21:00 Noa Zuk tanec (v rámci festivalu TANEC PRAHA 2014) Divadlo Ponec
Vstupenky k zakoupení v divadle Ponec
od 21:00 Afterparty Malalata Soundsystem feat. DJ Bamya hudba Loď Tajemství bratří Formanů
od 21:00 Mejadra Eyes videoart Náplavka
21/6
15:00 - 16:00 LFNT hudba United Islands of Prague
18:00 - 19:00 The Betty Bears hudba United Islands of Prague
20:00 - 21:00 Elad Gellert hudba United Islands of Prague
21:00 - 22:00 theAngelcy hudba United Islands of Prague
22:30 - 23:40 Garden City Movement hudba MeetFactory
4/7 - 24/7
celý den David Rubinger: „Izrael mým objektivem“ výstava Staroměstská radnice